الرئيسيةاخبار الرياضهPolska siatkarka zakażona koronawirusem. Zamknięto halę، w której zagrają reprezentacje
اخبار الرياضه

Polska siatkarka zakażona koronawirusem. Zamknięto halę، w której zagrają reprezentacje

Polska siatkarka zakażona koronawirusem. Zamknięto halę، w której zagrają reprezentacje

Portal lodz.wyborcza.pl poinformował، pre przyjmująca ŁKS-u Commercecon Łódź i reprezentacji Polski، Aleksandra Wójcik została zakażona koronawirusem. Zawodniczka i cała łódzka drużyna została poddana dwutygodniowej kwarantannie.

Zobacz wideo Piłkarz Legii obserwowany przez Jerzego Brzęczka. Mo trae trafić do reprezentacji [SEKCJA PIŁKARSKA #54]

Polska siatkarka z koronawirusem. Trenowała w hali، w której miały zagrać reprezentacje

Do informacji przekazanych przez portal odniósł się klub. W oświadczeniu potwierdzono jeden dodatni wynik testu wśród siatkarek، ale nie podano je danych osobowych. Jednocześnie poinformowano o przeprowadzeniu testów wszystkim osobom działającym w klubie، które mogły mieć kontakt z zakażoną zawodniczką i wszystkie wyniki były negatywne. Przebadane osoby są w stałym kontakcie z Sanepidem i ściśle stosują się do przekazanych im zaleceń.

Podjęto także decyzję o zamknięciu hali Łódź Sport Arena، gdziesiatkarkiŁKS-u Commercecon rozpoczęły już treningi przed wznowieniem rozgrywek ligowych we wrześniu. إلى عشرة sam obiekt، na którym za tydzień miały graćreprezentacje Polski mężczyzn i kobiet. Zaplanowane były sparingi z Estonią dla graczy Vitala Heynena w dniach 26 – 27 lipca i mecze zawodniczek Jacka Nawrockiego zkadr ±Szwajcarii 28 أنا 29 ليبكا.

W podobnej sytuacji może się znaleźć drugi łódzki klub – Grot Budowlani. Drużyna Błażeja Krzyształowicza trenowała w tej samej hali، coŁKS، aawodniczki obu klubów mogły mieć ze sobą bezpośredni kontakt. Aleksandra Wójcikgradla ŁKS-u Commercecon od 2018 روكو. Dwa sezony temu zdobyła z nim mistrzostwo Polski، a rok później brązowy ميدالية. W 2019 roku została także powołana do reprezentacji Polski Jacka Nawrockiego i zagrała na mistrzostwach Europy، na których Polki zajęły czwarte miejsce. W styczniu pojechała także do Apeldoorn na turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich w Tokio، z którego Polki odpadły po półfinale.

Przeczytaj także:

قراءة المزيد

اترك تعليقاً

لن يتم نشر عنوان بريدك الإلكتروني. الحقول الإلزامية مشار إليها بـ *